HomeTurbo solárium

PONUKA SLUŽIEB

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Turbo solárium

Turbo solárium

Účinky slnka pre zdravie ľudí sú nesmierne dôležité. Slnko udržuje celý náš organizmus pri živote. Slnečné svetlo má mnoho pozitívnych účinkov

na našu látkovú výmenu, nervový systém, našu kožu, našu krv a stavbu kostí.

Ak sa na oblohe usmieva slniečko, sme povznesenejší a celkovo máme lepšiu náladu. Opaľovanie znamená natankovať energiu a prebudiť chuť do života. Ak svieti slnko, nič nás len tak ľahko nezlomí.

Všetky tieto pozitívne účinky sa dajú kontrolovane a cielene dosiahnuť s pomocou solária.
Vďaka soláriu sa dá vyrovnať nedostatok slnka, pokožku šetrne opáliť, a tým pripraviť na intenzívne prírodné slnko. Preto ak sa solárium správne používa, stáva sa zmysluplným zariadením.

Výhody solária:

  • individuálne dávkovanie žiarenia podľa typu pokožky
  • opálenie je našou najprirodzenejšou kozmetikou
  • opálenie je dôležitá ochrana pred slnkom
  • syntéza vitamínu D
  • posilnenie imunitného systému
  • zlepšenie krvného obehu
  • zlepšenie niektorých kožných problémov


Pod profesionálnym vedením pomocou solária predídete spáleniu pokožky a dosiahnete blahodárny pocit. Okrem toho opaľovanie v soláriu nie je závislé na počasí, ponúka vysoké pohodlie a uvoľnenie.

Pri opaľovaní v soláriu je veľmi dôležité určiť si typ pokožky a dodržiavať minúty opaľovania. Po opaľovaní sa 2 hodiny nesprchuje. Môžete sa natrieť pleťovým mliekom  večer po osprchovaní, nie hneď po opaľovaní.    

Pri opaľovaní v našom Turbo soláriu môžete použiť SOLÁRNU KOZMETIKU, ktorá uľahčuje docieliť nádhernú tropickú hnedosť, predlžuje trvácnosť hnedosti tým, že zvlhčuje pokožku a vracia jej výživné látky. Pokožka nadobudne rovnomernú farbu, zdravý nádych a nádherný vzhľad.


CENNÍK - Turbo solárium


 

Ohodnotiť túto položku
(25 hlasov)