HomeThermo bandáž

PONUKA SLUŽIEB

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Thermo bandáž

Thermo bandáž s redukčným a proticelulitídnym účinkom.

Thermo bandáž formuje kontúry tela a má účinok spaľovania lokálneho tuku – na brušku, zadku, stehnách a poprípade na ramenách.

Znižuje prejavy celulitídy a počas vášho relaxu eliminuje vplyvy stresu a zrýchleného tempa života na vaše telo.

Je to bonus navyše, ktorý táto Thermo bandáž ponúka.
Thermo bandáž poskytuje inovatívne riešenie na chybičky krásy spôsobené nadváhou a celulitídou.
Pomocou svojej schopnosti spaľovania tukov dokáže vyvážiť estetické problémy spôsobené nadváhou v stresovom prostredí a napomáha pri odstránení celulitídy.
Prispieva k obnove rovnováhy pokožky a ochráni ju pred stresom a pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi.


Thermo bandáž
je elastická obväzová bandáž a aplikuje sa na stehná, boky, zadok a bruško. 

Je veľmi účinná na zoštíhľovanie a na pokročilú celulitídu. Hustá textúra spôsobuje pocit tepla a začervenanie pokožky. Nanáša sa od kolien smerom hore cez boky a zadok až na bruško. Pôsobí 30-35 minút. Po uplynutí doby pôsobenia vám odviažem bandáž a zbytky účinnej látky vmasírujem do pokožky v smere prúdenia lymfy až do vstrebania.

Celkové trvanie procedúry je 60 minút. Po thermo bandáži sa nesprchujte 4 hodiny.
Pre dokonalý efekt sa odporúča absolvovať 5 až 10 zábalov.

 

V Centre Bea odborne vykonávame 6 druhov anticelulitídových zábalov: Anticelulitídový zábal - s aloe vera a kajenskou paprikou, ktorý okamžite vyhladzuje pokožku, Maska proti celulitídektorá pôsobí do hĺbky, Olejový anticelulitídny zábal, ktorý eliminuje tukové vankúšiky,horúci zábal Parafango - morské bahno, ktorý je veľmi vhodný aplikovať na jeseň a v zimnom období, zlepší krvný obeh a dodá telu živiny a Coffee body wrapping, ktorý hĺbkovo prekrví pokožku, pomôže odbúrať celulitídu a dodá pokožke krásny hnedastý vzhľad. Na rozprúdenie lymfy a zmiernenie rozsahu celulitídy je vynikajúca Anticelulitídna 


CENNÍK - Thermo bandáž


 

 

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)