HomeRolletic

PONUKA SLUŽIEB

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Rolletic masážou vyvoláva intenzívny tlak na tukové bunky, pričom sa voda, odpadové látky a toxíny zatlačia do tkaniva a potom sú odvedené lymfatickým systémom z problémových partií. Tukové bunky sa zmenšujú, postava sa zoštíhľuje.

Celulitída je viditeľne menšia. Masáž začíname na chodidlách, postupujeme nahor lýtka, stehná z každej strany, zadok, bruško, pás, chrbát a ruky. Masáž by mala trvať 30 až 50 minút. Účinok procedúry sa zosilní ak vypijete denne zhruba 2.5 - 3lit. tekutín. Počas prvých cvičení sa môžu objaviť mierne bolesti aj modrinky, ktoré veľmi rýchlo ustúpia.

  
ZÁSADY MASÁŽE NA ROLLETICU

  1. Masáž začíname na chodidlách, kde dochádza k masírovaniu všetkých akupunktúrnych bodov, čo má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a blahodárne tak ovplyvňuje celkový zdravotný stav.
  2. Masážou postupujeme nahor, nasledujú lýtka, zadná strana stehien, zadok, pravé stehno zvonka, ľavé stehno zvonka, pravé stehno zvnútra, ľavé stehno zvnútra – pri tejto polohe sa nesmieme dotýkať opačným stehnom bubna proti smeru toku lymfy! , stehná spredu, brucho, prvý bok (pás), ľavý bok (pás), pravé a ľavé nadlaktie.
  3. Každá poloha bude masírovaná 2 až 4 minúty VŽDY ZDOLA HOR – SMEROM K SRDCU.
  4. Aby ste ešte viac zosilnili účinky procedúry, mali by ste vypiť denne najmenej 2 litre tekutín.
  5. Aby koža zostala poddajná a zabránilo sa jej vysušovaniu, mali by sa masírované oblasti natierať špeciálnym prípravkom proti celulitíde alebo telovým mliekom.
  6. Počas prvých cvičení sa môžu objaviť mierne bolesti, začervenanie masírovaných partií či pocit tepla.
  7. Použitie Rolleticu sa nedoporučuje pri nádorových ochoreniach, vysokom krvnom tlaku, krvných ochoreniach, TBC kostí, infekčných ochoreniach, chorobách srdca a v tehotenstve.

 

Masáž na Rolleticu trvá 20 až 50 minút.

PS: Na masáž na Rolleticu si so sebou prineste tričko, dlhé legíny a ponožky :-)

 


CENNÍK - Rolletic 


 

Ohodnotiť túto položku
(42 hlasov)