HomePonukaAnticelulitídna masáž

PONUKA SLUŽIEB

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Anticelulitídna masáž

Anticelulitídna masáž 

Masáž, pri ktorej pôsobíme rukami miernym tlakom na dolné končatiny a sedacie svalstvo. Špeciálnou technikou, hmatmi prispievame k spevneniu pokožky a po viacnásobnom opakovaní aj viditeľným zlepšením problémových partií. Táto masáž je našou špecialitou a je veľmi príjemná.

 

   • Masáž je zameraná na odstránenie celulitídy a zlepšenia stavu pokožky.Pomáha pri prúdení lymfy, odstraňuje škodlivé látky a zlepšuje prekrvenie pokožky. Celulitídu spôsobuje hromadenie rôznorodého množstva odpadových látok v ľudských tkanivách.
   • Celulitída vzniká nedostatočnou činnosťou lymfatického a krvného obehu a narušeným metabolizmom tukov. Povrchové tkanivo potom nie je dostatočne prekrvené, vyživované a ľahšie sa v ňom ukladajú toxíny.
   • Vznik celulitídy podporuje nesprávna životospráva, nedostatok tekutín (v podobe čistej vody), pitie kávy a alkoholu, fajčenie, nosenie tesného oblečenia a nedostatok pohybu.
   • Čo je však možno najdôležitejšie celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na dušu.
   • To, že dotyk, ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia, vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný “liek“ sa používa dodnes.
   • Hmaty masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvádzať usadené soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku.
   • Masáž je zameraná predovšetkým na uzliny, zadok, stehná. Odporúča sa na ošetrenie strií.

 

Prečo je anticelulitídna masáž pre vaše telo dôležitá?

 • Väčšina žien má sedavé zamestnanie a do práce a z práce sa presúva autom.
 • Keďže lymfa správne funguje iba pri dostatočnom pohybe a lymfu poháňa kontrakcia svalov, aby odvádzala toxíny z tela, nedostatok pohybu jej to neumožňuje.
 • Ak máte málo pohybu, lymfe treba dopomôcť. A to práve anticelulitídnou masážou. Tá vám lymfu rozprúdi. Môžte si ju parkrát zopakovať.
 • Ak sa naozaj chcete zbaviť celulitídy, doprajte si túto masáž, pri ktorej dostanete cenné rady ako nad celulitídou vyhrať.

 

Trvanie masáže:

 • 30 - 40 minút

 

V Centre Bea odborne vykonávame 6 druhov anticelulitídových zábalov: Anticelulitídový zábal - s aloe vera a kajenskou paprikou, ktorý okamžite vyhladzuje pokožku, Maska proti celulitídektorá pôsobí do hĺbky, Olejový anticelulitídny zábal, ktorý eliminuje tukové vankúšiky,horúci zábal Parafango - morské bahno, ktorý je veľmi vhodný aplikovať na jeseň a v zimnom období, zlepší krvný obeh a dodá telu živiny a Coffee body wrapping, ktorý hĺbkovo prekrví pokožku, pomôže odbúrať celulitídu a dodá pokožke krásny hnedastý vzhľad. Na rozprúdenie lymfy a zmiernenie rozsahu celulitídy je vynikajúca Anticelulitídna masáž.


CENNÍK  - Masáže


 

Ohodnotiť túto položku
(20 hlasov)
Viac z tejto kategórie: «Rolletic Masáže»