Vytlačiť túto stránku

Olejový anticel. zábal

Olejový anticelulitídny zábal

Tento veľmi príjemný, kombinovaný zábal so špeciálnym esenciálnym olejom je mimoriadne vhodný na ošetrenie pokožky s nepeknými prejavmi celulitídy a tukovými vankúšikmi.

  • Tento silne koncentrovaný anticelulitídny olej sa vmasíruje na postihnuté miesta.
  • Na bruško, u tých ktorým sa tuk ukladá hlavne v oblasti pása a bruška a tým, ktorí majú problémy s celulitídou a tukovými zásobami na zadočku a stehnách, sa špeciálny olej vmasíruje práve na tieto problémové partie.
  • Masáž esenciálnym olejom vyvoláva pocit tepla a veľmi účinne pôsobí na pokožku až do hlbších vrstiev. Aktívnymi zložkami oleja sú esenciálne oleje levandule, tymiánu, cajeputu, niaouli, cyprusu a škorice, ktoré podporujú metabolizmus a spaľovanie tukov.
  • Po 10 minútovej masáži týmto anticelulitídnym olejom sa postihnuté partie obalia do celofánovej fólie na 20 minút. Celá procedúra trvá 30minút. Aróma esenciálneho oleja navodí pocit príjemného uvoľnenia a po zábale bude mať vaša pokožka žiarivý vzhľad.

 

Trvanie masáže:

  • 30 minút

 

V Centre Bea odborne vykonávame 6 druhov anticelulitídových zábalov: Anticelulitídový zábal - s aloe vera a kajenskou paprikou, ktorý okamžite vyhladzuje pokožku, Maska proti celulitídektorá pôsobí do hĺbky, Olejový anticelulitídny zábal, ktorý eliminuje tukové vankúšiky,horúci zábal Parafango - morské bahno, ktorý je veľmi vhodný aplikovať na jeseň a v zimnom období, zlepší krvný obeh a dodá telu živiny a Coffee body wrapping, ktorý hĺbkovo prekrví pokožku, pomôže odbúrať celulitídu a dodá pokožke krásny hnedastý vzhľad. Na rozprúdenie lymfy a zmiernenie rozsahu celulitídy je vynikajúca Anticelulitídna masáž.


CENNÍK - Olejový anticelulitídový zábal


 

 

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)