HomeOlejový anticelulitídový zábal

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Olejový anticel. zábal

Olejový anticelulitídny zábal

Tento veľmi príjemný, kombinovaný zábal so špeciálnym esenciálnym olejom je mimoriadne vhodný na ošetrenie pokožky s nepeknými prejavmi celulitídy a tukovými vankúšikmi.

  • Tento silne koncentrovaný anticelulitídny olej sa vmasíruje na postihnuté miesta.
  • Na bruško, u tých ktorým sa tuk ukladá hlavne v oblasti pása a bruška a tým, ktorí majú problémy s celulitídou a tukovými zásobami na zadočku a stehnách, sa špeciálny olej vmasíruje práve na tieto problémové partie.
  • Masáž esenciálnym olejom vyvoláva pocit tepla a veľmi účinne pôsobí na pokožku až do hlbších vrstiev. Aktívnymi zložkami oleja sú esenciálne oleje levandule, tymiánu, cajeputu, niaouli, cyprusu a škorice, ktoré podporujú metabolizmus a spaľovanie tukov.
  • Po 10 minútovej masáži týmto anticelulitídnym olejom sa postihnuté partie obalia do celofánovej fólie na 20 minút. Celá procedúra trvá 30minút. Aróma esenciálneho oleja navodí pocit príjemného uvoľnenia a po zábale bude mať vaša pokožka žiarivý vzhľad.

 

Trvanie masáže:

  • 30 minút

 

V Centre Bea odborne vykonávame 6 druhov anticelulitídových zábalov: Anticelulitídový zábal - s aloe vera a kajenskou paprikou, ktorý okamžite vyhladzuje pokožku, Maska proti celulitídektorá pôsobí do hĺbky, Olejový anticelulitídny zábal, ktorý eliminuje tukové vankúšiky,horúci zábal Parafango - morské bahno, ktorý je veľmi vhodný aplikovať na jeseň a v zimnom období, zlepší krvný obeh a dodá telu živiny a Coffee body wrapping, ktorý hĺbkovo prekrví pokožku, pomôže odbúrať celulitídu a dodá pokožke krásny hnedastý vzhľad. Na rozprúdenie lymfy a zmiernenie rozsahu celulitídy je vynikajúca Anticelulitídna masáž.


CENNÍK - Olejový anticelulitídový zábal


 

 

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)