HomeO násVíta Vás Bea!

O NÁS

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete. Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea som otvorila v roku 2003. Už do jeho názvu som zhrnula v čom budem pomáhať iným v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní...

Čítať ďalej

Centrum Bea

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea som otvorila v roku 2003.

Už do jeho názvu som zhrnula v čom budem pomáhať iným v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse.

Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní.

Krása však vyžaruje zvnútra, a tú môžeme dosiahnuť keď doprajeme telu správne jedlo, pohyb a duši relax.

V Centre Bea vám ponúkam nielen relax a oddych pre dušu, ale aj cvičenie a rôzne procedúry, ktoré vám pomôžu zbaviť sa nadbytočných tukov, kíl, centimetrov a celulitídy. V kombinácii s metódou účinného chudnutia, ktorému sa venujem a bližšie ho rozpisujem na www.beataistenesova.sk, vám pomôžem dosiahnuť krásne postavy, čo v konečnom dôsledku vedie k účinnému schudnutiu, spokojnosti a mnohokrát aj k šťastnejšiemu životu.

O kvalite služieb hovoria šťastné tváre a krásne telá klientok, ktoré mojou pomocou dosiahli svoj cieľ. Schudli, zbavili sa nadbytočných tukov, spevnili postavy, čo sa odrazilo aj na ich sebavedomí, spokojnosti a úsmeve na tvári.

Aj vy si doprajte spevňujúce cvičenia na špeciálnych tvarujúcich strojoch - Shapemaster, aj na Rolleticu či Vibračnej plošine. Jednotlivé problémové partie: zadok, bruško a stehná vám dopomôže zoštíhliť elektrostimulátor – Full stimol. V oddychovej časti Centra Bea v príjemnom a útulnom prostredí si oddýchnete. Ponúkam vám účinné anticelulitídové zábalyz Aloe vera a kajanskej papriky, Parafangozábal z horúceho bahna a Body wrapping - telový zábal s kofeínom. Príjemný relax si môžete dopriať napríklad pri rôznych druhoch masáží. Veľmi príjemná je Anticelulitídna masáž, ktorú majú klientky najradšej. Ďalšou relaxačnou a liečebnou procedúrou je Magneter – terapia 21. storočia. Ja mám pre vás 22 programov zameraných na najčastejšie zdravotné problémy mnohých ľudí. Oddýchnuť si ešte môžete v Turbo soláriu, kde dodáte telu vitamín D a zároveň vaša pokožka dosiahne nádherný vzhľad, v Kaviarničke pri dobrej káve, čajíku alebo iných lahodných a pritom nízkokalorických nápojoch, ktoré tiež pomôžu pri chudnutí.

Povediem vás cestou účinného chudnutia a poradím vám ako vo svojej vysnívanej dosiahnutej forme zotrvať natrvalo. Jedno ale musíte vedieť.

 Výsledok sa nedostaví za noc.

Bude treba venovať svojmu telu pozornosť 3 – 6 mesiacov, aby sme dosiahli uspokojivý výsledok.

V Centre Bea za tie roky sa nadviazalo veľa priateľstiev, ktoré sa upevňujú na rôznych akciách, ktoré pre svoje klientky organizujem.

Bea

 

 

 

Bea a celý kolektív je tu pre vás.

V Centre Bea máme vhodné vybavenie, aby sme vám dopomohli zoštíhliť postavu, udržať si ju a zmenšiť rozsah celulitídy.

PS: V Centre Bea sa chudnutie stáva zábavou.

 

 

 

 

Ohodnotiť túto položku
(16 hlasov)

Media