HomeO násVíta Vás Bea!

O NÁS

Víta Vás Bea...

Už vyše 13 rokov v našom Centre zdravia, krásy a oddychu Bea - ponúkame radu služieb, ktoré blahodárne pôsobia na telo a dušu. Dnešná uponáhľaná doba prináša so sebou stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní...

Čítať ďalej

Víta Vás Bea!

Demo Picture„v centre Bea sa svet točí okolo Vás, staňte sa jeho stredom“

Už 13 rokov v našom Centre zdravia, krásy a oddychu Bea ponúkame radu služieb, 

ktoré blahodárne pôsobia na telo a dušu.

Dnešná uponáhľaná doba prináša so sebou stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka.

Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse.

Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní.

Krása však vyžaruje zvnútra a tú môžeme dosiahnuť keď doprajeme telu pohyb a duši relax.

U nás Vám ponúkame nielen relax a oddych pre dušu, ale najmä cvičenie, procedúry, programy, ktoré Vám pomôžu zbaviť sa nadbytočných tukov, kíl, centimetrov , celulitídy, a zároveň dosiahnuť krásne postavy, čo v konečnom dôsledku vedie k schudnutiu a spokojnosti. O kvalite našich služieb, hovoria šťastné tváre a krásne telá našich klientok, ktoré našou pomocou dosiahli svoj cieľ – schudli, zbavili sa kíl, spevnili postavy, čo sa odrazilo aj na ich sebavedomí, spokojnosti a úsmeve na tvári.

Po cvičení a boji s nadváhou, či namáhavej ceste chudnutia Vám Bea ponúka relax v príjemnom a útulnom prostredí napríklad pri rôznych druhoch masáží, na magneteri, u nás s 22  programami na zdravie, uvoľnenie svalov a bolestí, ale aj na chudnutie, v turbo soláriu, kde dodáte telu vitamín D a  zároveň vaša pokožka dosiahne nádherný vzhľad, v kaviarničke pri dobrej káve, čajíku, taktiež vám pripravíme aj chutné výživné a pritom nízkokalorické koktejly, polievky a iontové nápoje, ktoré tiež pomôžu pri chudnutí a úbytku kíl. Tu si môžete poklebetiť s priateľmi a vaše detičky môžu zatiaľ stráviť čas v detskom kútiku.

No však najväčším problémom, ktorý trápi mnohé z nás je nadváha a celulitída, a cestu ako schudnúť Vám ukáže Bea, či už pomocou zábalov, prístrojov alebo diétnych programov šitých na mieru.

Bea a celý kolektív je tu pre vás.

V centre Bea máme vhodné vybavenie, aby sme vám dopomohli zoštíhliť postavu a zmenšiť rozsah celulitídy.

  • Rekondičné stoly - zostava 7rekondičných stolov s regulovateľnou rýchlosťou ponúka neuveriteľné množstvo cvičení a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Na každom stroji sa cvičí 8min, každý stroj je zameraný na inú partiu tela, posledný stroj číslo 7 má dve funkcie, 4min na ňom precvičíte ruky, ramená, prsné svaly, brušné svaly a 4min relaxujete. Po 56minútach máte precvičené celé telo a zároveň dobrý pocit, že pracujete na Vašom chudšom „JA“
  • Vibračná plošina – je vibrujúca podložka prenášajúca vibrácie na svalstvo celého tela. Stimuluje, spevňuje a tonizuje svalstvo, formuje postavu, zvyšuje metabolizmus a prekrvenie buniek, čo vedie aj k úbytku hmotnosti. Je to 10 až 20min cvičenie, vhodné pre mladšiu vekovú kategóriu.
  • Orbitrek – efektívne posilňuje svaly dolných končatín, najmä stehenných a sedacích svalov, ale účinne zapája aj chrbtové svalstvo, ramená a celé paže. Ku kĺbom je šetrný, podporuje látkovú výmenu a zlepšuje telesnú kondíciu.
  • Full stimol - elektrostimulátor – je pasívne cvičenie, kde elektrické impulzy vyvolávajú kontrakcie svalov, prístroj slúži na formovanie jednotlivých častí tela, bruško, zadok, boky, stehná, chrbát, z ktorých sa strácajú nadbytočné centimetre.  Procedúra jednej partie trvá 40min.
  • Rolletic – masážou vyvoláva tlak na tukové bunky, pričom sa voda, odpadové látky a toxíny  zatlačia do tkaniva a potom sú odvedené lymfatickým systémom z problémových partií. Tukové bunky sa zmenšujú, celulitída je viditeľne menšia. Masáž na rolleticu trvá v priemere 30min.
  • Digi press - prístrojová lymfodrenáž – vykonáva podtlakovú masáž lymfatických ciest, napomáha vylučovať nahromadené jedy a tuky z tela. Odstraňuje opuchy dolných končatín a únavu z nich, celulitídu a modeluje postavu, čo opäť vedie k štíhlosti.  Celkovo detoxikuje organizmus. Procedúra trvá 40min. Je veľmi vhodné pred rolleticom a digi pressom absolvovať anticelulitídový zábal.
    Kombináciou procedúr sú výsledky dosiahnuté omnoho skôr. 
  • Anticelulitídový zábal – zlepšuje elasticitu pokožky, vylepšuje jej vzhľad, odbúrava tuky, zmierňuje celulitídu. Po hodinovom zábale špeciálnym krémom okamžitá strata centimetrov na objeme. Hlavne v zimnom období robíme parafango – teplý zábal z morského bahna, ktorý vyhreje, prekrvuje, vyživuje pokožku a zvyšuje v tele tok lymfy. Aj tento zábal trvá 1 hodinku.

 

 

Náš vyškolený personál vám ochotne poradí čo je pre vás najlepšie,  poučí vás o správnej životospráve a pitnom režime, prípadne zostaví program cvičenia a diétny program na mieru.
Jedno ale musíme vedieť, výsledok sa nedostaví za noc.

Bude treba venovať svojmu telu pozornosť 3 až 6 mesiacov, aby sme dosiahli uspokojivý výsledok.

 

V centre Bea starostlivosť o ruky a nohy poskytuje Maťa.

 

Profesionálne Vám urobí manikúru s prípravkami a lakmi Mavala, japonskú manikúru, mediciálnu pedikúru a reflexnú masáž chodidiel.

 

 

V letnom období orgnizujeme rekondično – relaxačné pobyty.

V centre Bea sa telesný pohyb stáva zábavou.       
P.S.  „ľahšie sa chudne, keď svet sa točí okolo Vás!“  

Naposledy zmenené pondelok, 18 apríl 2016 16:56
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)