HomeO násKedy je najlepšie cvičiť?

O NÁS

Víta Vás Bea...

Už vyše 13 rokov v našom Centre zdravia, krásy a oddychu Bea - ponúkame radu služieb, ktoré blahodárne pôsobia na telo a dušu. Dnešná uponáhľaná doba prináša so sebou stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní...

Čítať ďalej

Kedy je najlepšie cvičiť?

Kedy je najlepšie cvičiť? 

Zhoďte kilá v najlepšom čase a získajte energiu!

Naše telo má svoje vlastné hodiny, ktorými sa riadi. Vie, kedy je pre neho najlepšie spať, jesť, tráviť, hýbať sa a relaxovať. Prezradíme vám, v akom čase je pre váš organizmus najefektívnejšia pohybová aktivita a kedy relaxovanie. 

Práve ranné cvičenie je najlepšie pre naše telo, dodáva energiu a zlepšuje nálady. Premôcť sa ráno je síce veľmi ťažké, ale výsledok skutočne stojí zato. Najlepšie rozprúdime náš metabolizmus, zažijeme doslova explóziu energie a získame dobrú náladu a psychickú pohodu, ktorá nám vydrží po celý deň.
Ľudia, ktorí ráno behajú, cvičia jogu alebo zacvičia si na rekondičných stoloch, či na vibračnej plošine sú počas celého dňa plní energie a vďaka psychickému nastaveniu oveľa ľahšie a lepšie zvládajú situácie a problémy, ktoré deň prináša. Zažívajú dokonca menej konfliktov na pracovisku alebo s partnermi a sú obľúbenejší.

  

Ako vstať a kam ísť?
Je zopár trikov, ktoré vám uľahčia ranné vstávanie. Doprajte si slnko alebo svetlo. Odostrite závesy, otvorte okno, zhlboka sa nadýchnite a jednou z možností kam si ísť ráno zacvičiť je Centrum Bea. Každý pondelok, stredu, piatok, poprípade aj v sobotu už od pol siedmej svoje telo môžete rozhýbať hodinovým cvičením na rekondičných stoloch. Ak máte menej času získať energiu, rozhýbať telo a spevniť svalstvo môžete na vibračnej plošine a aj rolleticu. Po cvičení si doprajte kávičku, čajík, dokonca aj raňajky vo forme koktejlu v útulnej kaviarničke Centra Bea. Veľmi motivujúce je zdieľať rannú aktivitu s kamarátkou.

Takto začatý deň vám určite prinesie pozitívnu energiu na celý deň.

 

Nevstala som a chcem ísť...!

Mnohí napriek našim radám problém so vstávaním nepremôžu a preto Centrum Bea vám ponúka aj ďalšiu alternatívu.

Ak sa vám ráno nechce vstať a cez deň si nemáte čas a možnosť zacvičiť, príďte v utorok a štvrtok po práci, domácich povinnostiach do Centra Bea, kde si môžete zacvičiť aj vo večerných hodinách až do 21:00.  Vhodný pre telo je aj relax, ktorý vám ponúkame formou zábalov, masáži, digi pressu, full stimolu, solária a posedení v kaviarničke pri nápoji lahodnej chuti a príjemnej vône. 

Naposledy zmenené nedeľa, 23 marec 2014 19:41
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Viac z tejto kategórie: « Sedavé zamestnanie