Vytlačiť túto stránku

Kedy je cvičit najlepšie

Kedy je najlepšie cvičiť? 

Zhoďte kilá v najlepšom čase a získajte energiu!

Naše telo má svoje vlastné hodiny, ktorými sa riadi. Vie, kedy je pre neho najlepšie spať, jesť, tráviť, hýbať sa a relaxovať. Prezradíme vám, v akom čase je pre váš organizmus najefektívnejšia pohybová aktivita a kedy relaxovanie. 

Práve ranné cvičenie je najlepšie pre naše telo, dodáva energiu a zlepšuje nálady. Premôcť sa ráno je síce veľmi ťažké, ale výsledok skutočne stojí zato. Najlepšie rozprúdime náš metabolizmus, zažijeme doslova explóziu energie a získame dobrú náladu a psychickú pohodu, ktorá nám vydrží po celý deň.
Ľudia, ktorí ráno behajú, cvičia jogu alebo zacvičia si na rekondičných stoloch, či na vibračnej plošine sú počas celého dňa plní energie a vďaka psychickému nastaveniu oveľa ľahšie a lepšie zvládajú situácie a problémy, ktoré deň prináša. Zažívajú dokonca menej konfliktov na pracovisku alebo s partnermi a sú obľúbenejší.

  

Ako vstať a kam ísť?

Je zopár trikov, ktoré vám uľahčia ranné vstávanie. Doprajte si slnko alebo svetlo. Odostrite závesy, otvorte okno, zhlboka sa nadýchnite a jednou z možností kam si ísť ráno zacvičiť je Centrum Bea. Každý pondelok, stredu, piatok, poprípade aj v sobotu už od pol siedmej svoje telo môžete rozhýbať hodinovým cvičením na rekondičných stoloch. Ak máte menej času získať energiu, rozhýbať telo a spevniť svalstvo môžete na vibračnej plošine a aj rolleticu. Po cvičení si doprajte kávičku, čajík, dokonca aj raňajky vo forme koktejlu v útulnej kaviarničke Centra Bea. Veľmi motivujúce je zdieľať rannú aktivitu s kamarátkou.

Takto začatý deň vám určite prinesie pozitívnu energiu na celý deň.

 

 

Nevstala som a chcem ísť...!

Mnohí napriek našim radám problém so vstávaním nepremôžu a preto Centrum Bea vám ponúka aj ďalšiu alternatívu.

Ak sa vám ráno nechce vstať a cez deň si nemáte čas a možnosť zacvičiť, príďte v utorok a štvrtok po práci, domácich povinnostiach do Centra Bea, kde si môžete zacvičiť aj vo večerných hodinách až do 20:00.  Vhodný pre telo je aj relax, ktorý vám ponúkame formou zábalov, masáži, digi pressu, full stimolu, solária a posedení v kaviarničke pri nápoji lahodnej chuti a príjemnej vône. 

 

Ohodnotiť túto položku
(10 hlasov)