PONUKA SLUŽIEB

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Manikúra - KLASICKÁ s prípravkami Mavala a JAPONSKÁ manikúra

 

KLASICKÁ MANIKÚRA


Ruky sú zrkadlom človeka, dôležitou súčasťou ľudského tela, ktorá o nás veľa napovie a pomáha vytvoriť prvý dojem. Na starostlivosť o ruky, ktorých súčasťou sú predovšetkým upravené nechty, by sme v žiadnom prípade nemali zabúdať. Prenechajme teda starostlivosť o ne skúseným odborníkom, profesionálom v odbore manikúry a pedikúry.

Množstvo žien nie je spokojná s kvalitou svojich nechtov. Môže za to genetika, hormonálne zmeny i choroby. No ani páni by nemali zabúdať na svoje ruky...
Základnú úpravu nechtov predstavuje klasická manikúra

Klasická manikúra je spôsob ako nechty upraviť na akúkoľvek príležitosť. Aj preto pojem klasická manikúra znamená ležérnosť a jednoduchosť. V našom salóne pracujeme so značkovou nechtovou kozmetikou Mavala. Klasická manikúra znamená ošetrenie kožtičky, upravenie tvaru nechtu, jeho preleštenie a lakovanie jednofarebným lakom.

Ponúkame širokú škálu odtieňov farebných lakov, od priehľadného až po tie najvýraznejšie farby. Dokonalú ochranu nechta predstavuje lakovanie. Pred úpravou sa nechty najskôr poriadne vyčistia a zbavia nánosov od starých lakov. Prostredníctvom podkladových, spevňujúcich a fixačných lakov docielime, že budú vaše nechty hladké, pevné a chránené.Postup klasickej manikúry Mavala


Najskôr si upravíme nechty pomocou šetrného papierového pilníka Mavala Emery Board. To však neznamená, že šetrný pilník znamená slabí. Je veľmi účinný a nepoškodzuje nechty. Potom si na nechtovú kožtičku v okolí nechtov nanesieme zmäkčujúci krém Mavala Cuticle Cream. Prípravok  vmasírujeme  aby sa kožtička dôkladne zmäkčila a následne sme tak isto postupovali na druhej ruke. Po pôsobení prípravku nanesieme rozpúšťač odumretej nechtovej kožtičky Mavala Cuticle Remover a nechali sme ho pôsobiť asi minútu.
Kožtičku sme potom pomocou pomarančového drievka pouvoľňovali a druhou stranou kde máme natočenú vatu sme rozpustenú kožtičku odstránili. Tak isto sme postupovali aj na druhej ruke.

Na pokožku rúk sme naniesli prípravok na hydratáciu pokožky Mavala Active Hand Gel. Je  vhodný na letnejšie obdobie preto sme zvolili tento prípravok. Gél obsahuje Aloe Vera a má príjemné účinky na ruky.
Nechtovú platničku sme si potom odmastime a aplikujeme  podkladový lak Mavala 002 Base Coat. Veľmi dôležitý prípravok pre dokonalú manikúru a ochranu nechtovej platničky. Následne nanesieme farebný lak Mavala Mini Color.

Niekedy sa môže stať, že si nafarbíme lakom aj kožtičku. Pre tento prípad tu máme Mavala Correcteur, ktorý je veľmi praktický a dostaneme sa ním aj na menej prístupné miesta.
Ako neposledný krok sme zvolili fixačný lak Mavala Mavadry aby nechty vydržali pekné čo najdlhšie a aby sa krásne leskli.

Aby kožtička okolo nechtov vyzerala pekná a ošetrená použijeme prípravok pre výživu Mavala Mavapen.

 

 

JAPONSKÁ MANIKÚRA


Trápia Vás lámavé, slabé a ryhované nechty?
Tak je najvyšší čas vyskúšať japonskú manikúru. Práve tento problém Vám pomôže odstrániť japonská manikúra, ktorá nechty pomocou vyváženej zmesi výživných látok ozdravuje a dodá nechtom nielen zdraví lesk, ale aj potrebné minerály a vitamíny. Je vlastne regeneračnou kúrou. Japonská manikúra sa vytvára na vlastných nechtoch unikátnou technikou, čo zabraňuje ďalšie poškodzovanie nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy. Efekt je dlhodobý, čo sa týka vylepšenia kvality nechtu.

Ako sa to robí?
Na nechet sa najprv aplikuje pasta - púder, ktorá sa skladá z prírodnej horniny, zvané bentonit a obsahuje látky lipidového typu, ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtu. Nechty ľahko zbrúsime najjemnejším pilníkom (jedným smerom), naberieme púder, prenesieme na necht a leštičkou opatrne zapracujeme pastu do nechtu, potom naberieme ešte raz púder, nanesieme na necht a druhou leštičku opatrne zapracujeme do nechtu, až do vysokého lesku. Pri nanášaní púdru nezabudneme preleštiť aj voľný okraj nechtu. Nechty nie je vhodné lakovať ani bezfarebným lakom.

Ak chcete, aby vaše nechty ozdravili, tak si objednajte japonskú manikúru, Vaše nechty budú lesklé a zdravé, a stanú sa Vašou skutočnou ozdobou.

Leštiaci krém obsahuje:

  • minerály
  • kremík
  • zinok
  • glycerín
  • panthenol
  • lanolín
  • parafín
  • včelí vosk
  • vitamín A, E, H a provitamín B5
  • A, E, H a provitamín B5

V priebehu 6 týždňov je vhodné kúru zopakovať 3-krát

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)
Bea

Viac z tejto kategórie: Pedikúra»