Vytlačiť túto stránku

Maska proti celulitíde

Maska proti celulitíde

Táto jedinečná telová anticelulitídna maska s výťažkom rias, bohatá na kofeín, organický jód a výťažok z ananásu je výborná na pokročilú celulitídu a na redukciu tuku.

  • Hustá maska sa používa spolu s celofánovou fóliou, čím úžasne redukuje tuk, zoštíhľuje a vyhladzuje povrch pokožky.
  • Maska sa nanáša na postihnuté partie, ktorými sú najčastejšie zadok, stehná a bruško. Zabalené partie do fólie necháme pôsobiť 45 minút a následne zmyjeme navlhčenou žinkou.
  • Celá procedúra trvá cca 1 hodinu.
  • Maska má silné stimulačné účinky a môže spôsobovať rozohrievanie, začervenanie pokožky, až jemný pocit pichania počas pôsobenia.
  • Maska obsahuje účinné zložky - karité maslo s regeneračným účinkom, vitamín E s antioxidačným účinkom, alantoín s vyhladzovacím účinkom, kofeín s diuretickým účinkom a účinkom spaľovania tukov, panthenol s hydratačným účinkom, výťažok z ananásu s aktivačným účinkom, probiotiká s vyrovnávacím účinkom, riasa Polysiphonia brodiei s redukčným účinkom, riasa Jania rubens s účinkom proti celulitíde a organický jód s účinkom na zlepšenie látkovej výmeny.
  • Anticelulitídový zábal odporúčame opakovať viackrát a kombinovať s rolleticom alebo magneterom – programom spaľovač tukov.
  • Pred aj po zábale robíme meranie postavy.

Trvanie procedúry:

  • 60 minút

 

V Centre Bea odborne vykonávame 6 druhov anticelulitídových zábalov: Anticelulitídový zábal - s aloe vera a kajenskou paprikou, ktorý okamžite vyhladzuje pokožku, Maska proti celulitídektorá pôsobí do hĺbky, Olejový anticelulitídny zábal, ktorý eliminuje tukové vankúšiky,horúci zábal Parafango - morské bahno, ktorý je veľmi vhodný aplikovať na jeseň a v zimnom období, zlepší krvný obeh a dodá telu živiny a Coffee body wrapping, ktorý hĺbkovo prekrví pokožku, pomôže odbúrať celulitídu a dodá pokožke krásny hnedastý vzhľad. Na rozprúdenie lymfy a zmiernenie rozsahu celulitídy je vynikajúca Anticelulitídna masáž.

 


CENNÍK - Maska proti celulitíde


 

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)