HomeMaska proti celulitíde

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Maska proti celulitíde

Maska proti celulitíde

Táto jedinečná telová anticelulitídna maska s výťažkom rias, bohatá na kofeín, organický jód a výťažok z ananásu je výborná na pokročilú celulitídu a na redukciu tuku.

  • Hustá maska sa používa spolu s celofánovou fóliou, čím úžasne redukuje tuk, zoštíhľuje a vyhladzuje povrch pokožky.
  • Maska sa nanáša na postihnuté partie, ktorými sú najčastejšie zadok, stehná a bruško. Zabalené partie do fólie necháme pôsobiť 45 minút a následne zmyjeme navlhčenou žinkou.
  • Celá procedúra trvá cca 1 hodinu.
  • Maska má silné stimulačné účinky a môže spôsobovať rozohrievanie, začervenanie pokožky, až jemný pocit pichania počas pôsobenia.
  • Maska obsahuje účinné zložky - karité maslo s regeneračným účinkom, vitamín E s antioxidačným účinkom, alantoín s vyhladzovacím účinkom, kofeín s diuretickým účinkom a účinkom spaľovania tukov, panthenol s hydratačným účinkom, výťažok z ananásu s aktivačným účinkom, probiotiká s vyrovnávacím účinkom, riasa Polysiphonia brodiei s redukčným účinkom, riasa Jania rubens s účinkom proti celulitíde a organický jód s účinkom na zlepšenie látkovej výmeny.
  • Anticelulitídový zábal odporúčame opakovať viackrát a kombinovať s rolleticom alebo magneterom – programom spaľovač tukov.
  • Pred aj po zábale robíme meranie postavy.

Trvanie procedúry:

  • 60 minút

 

V Centre Bea odborne vykonávame 6 druhov anticelulitídových zábalov: Anticelulitídový zábal - s aloe vera a kajenskou paprikou, ktorý okamžite vyhladzuje pokožku, Maska proti celulitídektorá pôsobí do hĺbky, Olejový anticelulitídny zábal, ktorý eliminuje tukové vankúšiky,horúci zábal Parafango - morské bahno, ktorý je veľmi vhodný aplikovať na jeseň a v zimnom období, zlepší krvný obeh a dodá telu živiny a Coffee body wrapping, ktorý hĺbkovo prekrví pokožku, pomôže odbúrať celulitídu a dodá pokožke krásny hnedastý vzhľad. Na rozprúdenie lymfy a zmiernenie rozsahu celulitídy je vynikajúca Anticelulitídna masáž.

 


CENNÍK - Maska proti celulitíde


 

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)