HomeKaviarnička

Víta Vás Bea...

Už vyše 13 rokov v našom Centre zdravia, krásy a oddychu Bea - ponúkame radu služieb, ktoré blahodárne pôsobia na telo a dušu. Dnešná uponáhľaná doba prináša so sebou stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní...

Čítať ďalej

Kaviarnička

Kaviarnička v centre BEA - príjemné prostredie útulnej kaviarničky vám spestrí čakanie pred cvičením, či oddych po ňom. Veríme, že kvalitné nápoje a milá obsluha vás vždy uspokoja.

Doprajte si čas pohody a uvoľnenia. Veď čo môže byť pre človeka krajšie ako zdravie, krása a oddych?

Okrem iných rôznych nealkoholických nápojov, výborných čajov, kávy, si môžete pochutnať aj na čokoládových, vanilkových a jahodových nápojoch z rady Forever Lite a aj inej... Tieto nápoje – môžete taktiež použiť ako súčasť programu pri znižovaní telesnej hmotnosti. Nápoj by mal byť používaný ako náhrada jedla, namiesto dvoch hlavných jedál (raňajky, večera), ktoré sú doplnené pravidelným tretím nízko kalorickým jedlom (obedom), podľa vašej chuti a voľby.

Základom nášho nutričného programu je výživná strava s vlákninami. Tento prístup k lepšiemu životnému štýlu umožní nášmu telu bezpečne normalizovať štíhli vzhľad telesnej schránky, čo vedie ku zlepšeniu celkového zdravotného stavu. Prípravok je vynikajúco chutiaca vysoko výživná prášková zmes, pozostávajúca z vyváženej stavby vitamínov, minerálov, proteínov a sacharidov. Nahrádzajú sa len dve hlavné jedlá, tretie je nízko kalorické, plus dostatok tekutín. To zaručí, že znižovanie váhy bude nenásilné. Tieto nápoje vám zaručia, že dostanete vašu dennú dávku vitamínov každý deň, akokoľvek by ste boli zaneprázdnení.

V Centre Bea pred cvičením ponúkame aj spaľovače tukov a po cvičení na doplnenie stratenej energie iontové nápoje.

  • L – carnitine - je najúčinnejším spaľovačom tuku. Pomáha odbúrať uložený telesný tuk, čím zabezpečí energiu pre svaly. Nápoj neobsahuje cukor. Chróm reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, pomáha znížiť množstvo telesného tuku a budovať beztukové svalové tkanivo. V Centre Bea ponúkame spaľovače tukov a vo forme šumivých tabliet.
  • Iontový nápoj - je určený pre optimálne nahradenie stratených telesných tekutín, podporu regenerácie, podporu prirodzenej energizácie organizmu. V Centre Bea si môžete vybrať z rôznych lahodných príchutí.

KAVIARNIČKA – AKCIE

Naša kaviarnička slúži aj na rôzne prednášky, výstavy, poradenstvo o správnej životospráve a pitnom režime, narodeninové oslavy, jedna z posledných – 10. narodeniny Centra Bea, Halloween, posedenia počas Dňa otvorených dverí, MDŽ, Mikuláš či pred Vianocami, karneval, ... a na iné milé akcie ...

DETSKÝ KÚTIK

Vaše detičky sa počas Vášho relaxu môžu pohrať v našom detskom kútiku.

Naposledy zmenené nedeľa, 08 december 2013 21:32
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Galéria obrázkov

View the embedded image gallery online at:
http://centrumbea.sk/index.php/kaviarnicka#sigProGalleriae55744e687