HomeFull stimol - elektrostimulátor

Víta Vás Bea...

Už vyše 13 rokov v našom Centre zdravia, krásy a oddychu Bea - ponúkame radu služieb, ktoré blahodárne pôsobia na telo a dušu. Dnešná uponáhľaná doba prináša so sebou stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní...

Čítať ďalej

Full stimol

Full stimoll – elektostimulátor

Elektrostimulácia je: Je to metodika, ktorá využíva elektrické impulzy na sťahovanie svalov. Je to pohyb, ktorý vykonáva sval v dôsledku impulzu, bez fyzickej námahy, ale s podobnou účinnosťou ako pri cvičení.

Tieto impulzy majú presne danú dĺžku a intenzitu a využívajú  sa v kozmetike, na formovanie postavy , ale aj fyzioterapií.


Prístroj slúži na:

•    na selektívnu korekciu postavy
•    na formovanie jednotlivých častí tela
•    na proticelulitídové kúry
•    na pasívnu elektrogymnastiku
•    na cvičenie hlboko uložených svalových skupín
•    na relaxáciu, zníženie nadváhy

Intenzita sa nastavuje do každého kanálika podľa individuálnej potreby každého klienta.
40 minút pasívnej gymnastiky zodpovedá cca 2 hodinám aktívneho cvičenia.
Ošetrenie je úplne bezbolestné a vďaka modernej technológii bez nepríjemných pocitov sťahovania svalov a je plne komfortné. Treba si len vhodne zvoliť program a vhodne kombinovať s ostatnými metódami ošetrenia tela.

Elektrostimulácia v značnej miere zlepšuje tonus pokožky vďaka selektívnemu pôsobeniu na jednotlivé svalové skupiny – buď bruško, buď boky alebo stehná, či iné jednotlivé partie. Výsledkom je pekne vymodelovaná postava, spevnenie ochabnutej pokožky a zmenšenie rozsahu celulitídy. Procedúru odporúčame opakovať viackrát.
 

Naposledy zmenené nedeľa, 08 december 2013 21:08
Ohodnotiť túto položku
(7 hlasov)

Galéria obrázkov

View the embedded image gallery online at:
http://centrumbea.sk/index.php/full-stimol#sigProGalleriac739cb78f9