HomeDigi press - lymfodrenáž

PONUKA SLUŽIEB

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete. Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea som otvorila v roku 2003. Už do jeho názvu som zhrnula v čom budem pomáhať iným v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní...

Čítať ďalej

Digi press - Lymfodrenáž

Digi press – prístrojová lymfodrenáž

Digi press vykonáva podtlakovú masáž lymfatických ciest, napomáha vylučovať nahromadené jedy a tuky z tela.

Odstraňuje celulitídu a modeluje postavu. Spevňuje brušné svalstvo, pomáha pri opuchoch nôh a odstraňuje z nich únavu. Celkovo detoxikuje organizmus. Na spodnú časť tela navlečieme špeciálne  so vzduchovými komorami. tie sa postupne nafukujú od chodidiel po pás, a tým podporujú tok lymfy. Ošetrenie má aj redukčné účinky. Prístrojová masáž vykonáva naraz obe strany tela, pri ručnej masáži robíme najskôr jednu a potom druhú stranu, takže šetrí aj čas. odporúča sa 2x-3x do týždňa a minimálne 5 procedúr.

Digi press je zameraný hlavne na odstránenie celulitídy a zlepšenia celkového stavu pokožky. Pomáha pri prúdení lymfy, odstraňuje škodlivé látky a zlepšuje prekrvenie pokožky. Je to masáž zameraná na dolné končatiny - stehná, zadok, bruško s použitím princípov a zásad drenáže lymfatického systému.

Celulitída spôsobuje hromadenie rôznorodého množstva odpadových látok v ľudských tkanivách. Celulitída vzniká nedostatočnou činnosťou lymfatického a krvného obehu a narušeným metabolizmom tukov. Povrchové tkanivo potom nie je dostatočne prekrvené a vyživované a ľahšie sa v ňom ukladajú toxíny.

Vznik celulitídy podporuje nesprávna životospráva, nedostatok tekutín (v podobe čistej vody), pitie kávy a alkoholu, fajčenie, nosenie tesného oblečenia a nedostatok pohybu. Svaly sa udržiavajú v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvádzať usadené soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku.

Čo je však možno najdôležitejšie celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na dušu.

Ohodnotiť túto položku
(15 hlasov)