DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Bea

Špeciálna maska...

Príjemne rozohrieva a účinkuje.

Maska proti celulitíde

Táto jedinečná telová anticelulitídna maska s výťažkom rias, bohatá na kofeín, organický jód a výťažok z ananásu je výborná na pokročilú celulitídu a na redukciu tuku.

Olejový anticelulitídny zábal

Tento veľmi príjemný, kombinovaný zábal so špeciálnym esenciálnym olejom je mimoriadne vhodný na ošetrenie pokožky s nepeknými prejavmi celulitídy a tukovými vankúšikmi.

Thermo bandáž s redukčným a proticelulitídnym účinkom.

Thermo bandáž formuje kontúry tela a má účinok spaľovania lokálneho tuku – na brušku, zadku, stehnách a poprípade na ramenách.

Prečo cvičiť?
Poviem vám hlavné dôvody

V Centre Bea získate nových priateľov a ďaľších 15 výhod...

Aj zdravia, krásy a štíhlosti.

Chcete schudnúť? Pitný režim môže riešením!

Pojem „pitný režim“ snáď uznáva každý a nerešpektuje takmer nikto. Jeho dodržiavanie je dôležité bez ohľadu na to, či ste zdraví, chorí, mladí, starí, tuční či chudí. Piť treba pri športovaní aj pri odpočinku.

Ekologické prípravky - ponúkame široký sortiment odskúšaných ekologických prípravkov na osobnú hygienu a celkovú ekologickú čistotu...

Naša príjemná a útulná kaviarnička vám spestrí čakanie pred cvičením, alebo inou procedúrou, či po nej. Kaviarnička je priestor, kde si môžete posedieť s kamarátkou a poklebetiť, taktiež vybaviť telefonáty, aby ste nerušili iné cvičiace dámy. Môže vás tu počkať partner alebo niekto blízky.