DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete. Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea som otvorila v roku 2003. Už do jeho názvu som zhrnula v čom budem pomáhať iným v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní...

Čítať ďalej

Bea

Thermo bandáž s redukčným a proticelulitídnym účinkom.

Thermo bandáž formuje kontúry tela a má účinok spaľovania lokálneho tuku – na brušku, zadku, stehnách a poprípade na ramenách.

Prečo cvičiť?
Poviem vám hlavné dôvody

V Centre Bea získate nových priateľov a ďaľších 15 výhod...

Aj zdravia, krásy a štíhlosti.

Chcete schudnúť? Pitný režim môže riešením!

Pojem „pitný režim“ snáď uznáva každý a nerešpektuje takmer nikto. Jeho dodržiavanie je dôležité bez ohľadu na to, či ste zdraví, chorí, mladí, starí, tuční či chudí. Piť treba pri športovaní aj pri odpočinku.

Ekologické prípravky - ponúkame široký sortiment odskúšaných ekologických prípravkov na osobnú hygienu a celkovú ekologickú čistotu...

Naša príjemná a útulná kaviarnička vám spestrí čakanie pred cvičením, alebo inou procedúrou, či po nej. Kaviarnička je priestor, kde si môžete posedieť s kamarátkou a poklebetiť, taktiež vybaviť telefonáty, aby ste nerušili iné cvičiace dámy. Môže vás tu počkať partner alebo niekto blízky.

Základom nášho Proteín baru sú výživné a nutrične vyvážené kokteily bohaté na bielkoviny, vlákninu, vitamíny, minerály a sacharidy. Sú nízko kalorické a navyše veľmi chutné. Koktejly máme príchute – vanilka, čokoláda, malina a čučoriedka, karamel-jablko a škorica. Po cvičení sú veľmi vhodné, aby sa lepšie tvorila svalová hmota a to zaručí, že chudnutie bude nenásilné a zaručené. Pred cvičením odporúčam L-carnitine, ktorý je najúčinnejším spaľovačom tuku. Pomáha odbúrať uložený telesný tuk, čím zabezpečí energiu pre svaly.

Pri zakúpení akejkoľvek NOVEJ permanentky na cvičenie dostanete po cvičení 1 Proteín drink Zadarmo.

Máme pre vás aj špeciálne kartičky, kde si nazbierate za 9 koktejlov pečiatku a 10. koktejl máte ZADARMO.

 

 

 

 

Proteín bar

Zverejnené v Ponuka

Proteín bar

Základom nášho Proteín baru sú výživné a nutrične vyvážené kokteily bohaté na bielkoviny, vlákninu, vitamíny, minerály a sacharidy. Sú nízko kalorické a navyše veľmi chutné. Pomáhajú znížiť množstvo telesného tuku a budovať beztukové svalové tkanivo.

Anticelulitídna masáž 

Masáž, pri ktorej pôsobíme rukami miernym tlakom na dolné končatiny a sedacie svalstvo. Špeciálnou technikou, hmatmi prispievame k spevneniu pokožky a po viacnásobnom opakovaní aj viditeľným zlepšením problémových partií. Táto masáž je našou špecialitou a je veľmi príjemná.

Parafango

Zverejnené v Ponuka

PARAFANGO - MORSKÉ BAHNO

Parafangové proticelulitídové zoštíhľujúce zábaly patria k najúčinnejším. Aplikujú sa buď vo forme samostatného sedenia, alebo v kombinácii s iným typom telového ošetrenia – lymfodrenážou.