HomeCoffee body wrapping

PONUKA SLUŽIEB

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Coffee Body wrapping

Body wrapping (telový zábal s kofeínom)

Body Wrapping (telový zábal s kofeínom) je účinný program liečby celulitídy, pri ktorom sa používajú špeciálne pripravené krémy a ovinovacie fólie za pôsobenia tepla.

Vďaka svojim mierne stimulačným účinkom zvyšuje príjem kyslíka do buniek a má tak povzbudzujúci účinok na krvný obeh. Koncentrované účinné látky obsiahnuté v zmesi krému už po prvých aplikáciách výrazne spevňujú a vyhladzujú pokožku. Kofeín urýchľuje odstraňovanie prebytočnej vody a tuku z tela, podporuje spaľovanie. Pomáha bojovať proti hromadeniu tuku a zmierňuje vzhľad pomarančovej kože, znižuje hladinu cholesterolu a urýchľuje metabolizmus. Nielenže celulitída zmizne jedna radosť, ale ešte si vezme so sebou aj pár neželaných centimetrov.

Kúra je vhodná pre všetky typy pokožky, odporúča sa ako relaxačná a detoxikujúca kúra, ktorá kožu spevňuje a zaisťuje jej optimálnu hydratáciu.

Anticelulitídový a zoštíhľujúci zábal s kofeínom Body Wraping sa používa aj pri ochabnutej koži a k posilneniu oslabeného tkaniva. Je účinný tiež pri bolestiach svalov, kĺbov a má protireumatické účinky. Pred aplikáciou sa dbá na to, aby bola pokožka čistá, bez telového mlieka a iných prípravkov. Kofeínový krém sa nanesie v tenkej vrstve na príslušnú časť tela, ktorá sa potom pevne zabalí do špeciálnej fólie na 45-50 minút pod teplou prikrývkou. Po odstránení zábalu sa zvyšky krému odstránia pod sprchou. Pokožka ostane krásne vypnutá. Celá procedúra trvá 60 min.

Pre dokonalý efekt sa odporúča absolvovať 5 až 10 zábalov.

Keďže sa na zábal používa mimoriadne intenzívny zoštíhľujúci a tvarujúci krém s kofeínom, ktorý zvýši krvný obeh, môže byť ošetrená pokožka mierne červená. Ošetrenie nie je vhodné pre dámy s krehkými kapilárami, v priebehu tehotenstva a pri problémoch so štítnou žľazou.

Vďaka salónu Centrum Bea už nebudete riešiť svoju ochabnutú pomarančovú kožu, ale ktorú sukňu si oblečiete, aby ste mohli vystavovať na obdiv svoje nôžky, alebo sa budete tešiť na skvele strávený víkend pri vode na deke. Centrum Bea poskytuje naozaj kompletnú starostlivosť o vašu krásu a pomoc pri boji s nedokonalosťami. Vaše zdravie, postava, telo, pleť a pokožka budú krásne a bezchybné vďaka Centru Bea. V Centre Bea si nielen skrášlite svoj zovňajšok, ale upevníte si zdravie a zrelaxujete.

 

V Centre Bea odborne vykonávame 6 druhov anticelulitídových zábalov: Anticelulitídový zábal - s aloe vera a kajenskou paprikou, ktorý okamžite vyhladzuje pokožku, Maska proti celulitídektorá pôsobí do hĺbky, Olejový anticelulitídny zábal, ktorý eliminuje tukové vankúšiky,horúci zábal Parafango - morské bahno, ktorý je veľmi vhodný aplikovať na jeseň a v zimnom období, zlepší krvný obeh a dodá telu živiny a Coffee body wrapping, ktorý hĺbkovo prekrví pokožku, pomôže odbúrať celulitídu a dodá pokožke krásny hnedastý vzhľad. Na rozprúdenie lymfy a zmiernenie rozsahu celulitídy je vynikajúca Anticelulitídna masáž.

 


CENNÍK - Coffee Body Wrapping


 

Ohodnotiť túto položku
(21 hlasov)
Viac z tejto kategórie: «Parafango Vibračná plošina»