HomeAnticelulitídový zábal s Aloe vera a kajenskou paprikou

PONUKA SLUŽIEB

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Zábal s aloe vera

Aticelulitídový zábal s aloe vera a kajenskou paprikou 

Tento hustý a na živiny bohatý zmäkčujúci krém pomaly a obdivuhodne poskytne vašej pokožke teplý, stimulačný pocit.

Telový tonik Aloe je namiešaný na použitie s celofánovou fóliou, napomáhajúcou zadržať teplo a vyhladzovať povrch tela. Je to špeciálny krém, určený na skrášľovanie vyhladzovanie a spevňovanie tela. Výťažky z bylín na zvlhčenie a skrášlenie pokožky, spolu s účinkami prírodnej papriky a škoricového oleja  vytvárajú skutočný účinok.

Ak chcete, aby vaše telo bolo vláčne a hladké, je tento anticelulitídový zábal pre vás ideálny spoločník. V kombinácii s dodržiavaním správneho stravovania a pravidelným cvičením môžu napomôcť znížiť sklon k vytváraniu celulitídy.

Prejavy celulitídy majú mnoho príčin a následkom je často rezignácia a strata dôvery.  Narušenie rovnováhy hormonálnej činnosti a vysoká hladina estrogénu, môžu prispieť k vzniku celulitídy. Príčinou môže byť taktiež vypovedanie služby cievneho systému.

Tento jedinečný krém poskytuje pokožke teplý, žiarivý vzhľad. Pomáha stimulovať cirkuláciu krvi v cievach, ktorá pomáha rozpúšťaniu nahromadených tekutín a tukových tkanív, ktoré sú často príčinou celulitídy.

Anticelulitídový zábal odporúčame opakovať viackrát a kombinovať s rolleticom alebo magneterom.

Pred zábalom robíme meranie postavy aj po opakovaných procedúrach. 

 

V Centre Bea odborne vykonávame 6 druhov anticelulitídových zábalov: Anticelulitídový zábal - s aloe vera a kajenskou paprikou, ktorý okamžite vyhladzuje pokožku, Maska proti celulitídektorá pôsobí do hĺbky, Olejový anticelulitídny zábal, ktorý eliminuje tukové vankúšiky,horúci zábal Parafango - morské bahno, ktorý je veľmi vhodný aplikovať na jeseň a v zimnom období, zlepší krvný obeh a dodá telu živiny a Coffee body wrapping, ktorý hĺbkovo prekrví pokožku, pomôže odbúrať celulitídu a dodá pokožke krásny hnedastý vzhľad. Na rozprúdenie lymfy a zmiernenie rozsahu celulitídy je vynikajúca Anticelulitídna 


CENNÍK - Zábal s aloe vera


 

Ohodnotiť túto položku
(30 hlasov)